
Опора для столу з кріпленням регульована 60/710 Чорна (ніжка)
90 ₴
Мінімальне замовлення — 40 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 15447
+380 (95) 382-85-12
МенеджерТип: опора регульована
Висота, мм: 710
Діаметр, мм: 60
Навантаження кг: 50
Матеріал: метал
Регулювання за висотою, мм: +25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 710 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Форма підстави | Кругла |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Опори |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴
- Мінімальне замовлення: 40 шт.




