
Оргонайзер Muller для столових приборів W=800 (750-690mm) L=500 H=55 антрацит матовий (лоток)
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 164252
+380 (95) 382-85-12
МенеджерГлибина, мм: 490
Ширина(W), мм: 750
Глибина модуля, мм: до 500
Колір: антрацит
Ширина модуля, мм: 800
Висота, мм: 55
Матеріал: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Muller |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Кількість відділів | 9 |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для столових приладів, Для кухонного приладдя |
| Особливості | Регулювання розміру |
| Розміщення | Вертикальне/Горизонтальне |
| Тип | Лоток |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



